Listopad
12
Svatomartinská husa v Café Re:public

Svatomartinská husa v srdci Petřína?? To tu ještě nebylo : ) Přijďte si vychutnat tradiční martinskou pochoutku s výhledem na Petřínskou rozhlednu a do okolního parku zbarveného do pestrých odstínů podzimu. Naše husička voní kmínem, červené zelí připravujeme s brusinkami a jablečným octem, a to vše přivádíme k dokonalosti domácím žemlovým knedlíkem. Podáváme ji až do konce listopadu. Těšíme se na Vás v Café Re:public

Akce
Říjen
29
Virtuální prohlídka Café Re:public

Projděte se naší kavárnou, jako byste v ní opravdu byli! Díky nové virtuální prohlídce si můžete prohlédnout naše prostory od vchodu až po terasu, od podlahy po strop : ) Virtuální prohlídku nyní najdete v naší galerii. Tak ať se vám u nás líbí! A příště už osobně na viděnou.

říjen
11
Nové menu

Připravili jsme pro Vás nové menu plné podzimních chutí! Nesmí chybět lišky ani dýně, na zahřátí můžeme doporučit poctivou gulášovku s domácím pivním rohlíkem. Dobrou chuť a těšíme se na Vaši návštěvu!

září
18
Toulky podzimním Petřínem

Pokud při vašich podzimních toulkách zavítáte na Petřín, nezapomeňte se zastavit v Café Re:public na něco dobrého. Připravili jsme pár jídel, která zahřejí i zasytí. Například dušené hovězí maso s domácími bramborovými šiškami a pečeným pastinákem nebo poctivý a silný hovězí vývar s játrovo-masovým knedlíkem s domácími nudlemi, který chutná jako od maminky : )

vrátit se nahoru