Květen
21
Máme otevřeno : )

Milí hosté,

Rádi využíváme rozvolňování vládních opatření a otevíráme pro Vás naši kavárnu a bistro, byť v lehce omezeném režimu. Již pár týdnů je v provozu výdejní okénko, které si oblíbili zejména pejskaři, běžci, procházkáři a spousta dalších, kteří Petřínem jen procházejí a nechtějí se tu příliš dlouho zdržovat.

Pro ty, kteří si chtějí vychutnat úchvatné posezení v korunách stromů je otevřena naše jedinečná střešní terasa. Na menu najdete teplá jídla i studené nápoje. Samozřejmě nechybí ani káva, víno a letní koktejly. Za nepříznivého počasí zůstane terasa uzavřena.

Jsme tu pro vás každý den a těšíme se na vaši návštěvu!

#spolutodame

Akce
Březen
14
Uzavření kavárny do odvolání

Milí hosté,

na základě vládního rozhodnutí ze dne 14.3. bude Café Re:public až do odvolání uzavřeno. Sledujte, prosím, naše sociální sítě pro průběžné informace ohledně spuštění provozu.

Děkujeme a těšíme se brzy na viděnou.

Únor
17
Zimní speciály

V chladném počasí je vždycky fajn zahřát se lahodným teplým nápojem. Přijďte ochutnat některý z našich zimních speciálů - v nabídce jsou alko i nealko variatny, např. svařený cider, hruškový punč nebo horký vaječňák. Mezi nejoblíbenější patří jednoznačně horká čokoláda s kupou šlehačky a nadýchanými marshmallouny : )

Únor
13
Zamilovaný Petřín

Přijďte ochutnat naše valentýnské koktejly a připijte si na svou lásku na jednom z nejromantičtějších míst v Praze! Těšit se můžete na svěží Pineapple cosmo s ginem, brusinkovým džusem, Cointerau a čerstvým ananasem nebo Mango fizz založený také na ginu, s kapkou mangového pyré a limetkou. Milovníci sladkého se mohou těšit na speciální valentýnský cheesecake ve tvaru srdce :)

vrátit se nahoru