Květen
21
Máme otevřeno : )

Milí hosté,

Rádi využíváme rozvolňování vládních opatření a otevíráme pro Vás naši kavárnu a bistro, byť v lehce omezeném režimu. Již pár týdnů je v provozu výdejní okénko, které si oblíbili zejména pejskaři, běžci, procházkáři a spousta dalších, kteří Petřínem jen procházejí a nechtějí se tu příliš dlouho zdržovat.

Pro ty, kteří si chtějí vychutnat úchvatné posezení v korunách stromů je otevřena naše jedinečná střešní terasa. Na menu najdete teplá jídla i studené nápoje. Samozřejmě nechybí ani káva, víno a letní koktejly. Za nepříznivého počasí zůstane terasa uzavřena.

Jsme tu pro vás každý den a těšíme se na vaši návštěvu!

#spolutodame

Akce
Leden
3
Šťastný nový rok!

Přejeme Vám krásný rok 2020 i krásné celé nové desetiletí. Ať je plné zdraví, štěstí, báječných zážitků a milých lidí.


Děkujeme za Vaši přízeň.

Tým Café Re:public

Leden
28
Zastavte se na svařák!

Oblíbené svařené víno si teď můžete vychutnat i u nás. Náš svařák ochucujeme tradičně hřebíčkem a skořicí, sladíme medem a vychutnat si ho můžete přímo u nás v kavárně, nebo odnést s sebou v kelímku a dát tak svojí procházce Petřínem úplně nový rozměr : )

Listopad
12
Svatomartinská husa v Café Re:public

Svatomartinská husa v srdci Petřína?? To tu ještě nebylo : ) Přijďte si vychutnat tradiční martinskou pochoutku s výhledem na Petřínskou rozhlednu a do okolního parku zbarveného do pestrých odstínů podzimu. Naše husička voní kmínem, červené zelí připravujeme s brusinkami a jablečným octem, a to vše přivádíme k dokonalosti domácím žemlovým knedlíkem. Podáváme ji až do konce listopadu. Těšíme se na Vás v Café Re:public

vrátit se nahoru