Březen
14
Uzavření kavárny do odvolání

Milí hosté,

na základě vládního rozhodnutí ze dne 14.3. bude Café Re:public až do odvolání uzavřeno. Sledujte, prosím, naše sociální sítě pro průběžné informace ohledně spuštění provozu.

Děkujeme a těšíme se brzy na viděnou.

Akce
Leden
28
Zastavte se na svařák!

Oblíbené svařené víno si teď můžete vychutnat i u nás. Náš svařák ochucujeme tradičně hřebíčkem a skořicí, sladíme medem a vychutnat si ho můžete přímo u nás v kavárně, nebo odnést s sebou v kelímku a dát tak svojí procházce Petřínem úplně nový rozměr : )

Listopad
12
Svatomartinská husa v Café Re:public

Svatomartinská husa v srdci Petřína?? To tu ještě nebylo : ) Přijďte si vychutnat tradiční martinskou pochoutku s výhledem na Petřínskou rozhlednu a do okolního parku zbarveného do pestrých odstínů podzimu. Naše husička voní kmínem, červené zelí připravujeme s brusinkami a jablečným octem, a to vše přivádíme k dokonalosti domácím žemlovým knedlíkem. Podáváme ji až do konce listopadu. Těšíme se na Vás v Café Re:public

Říjen
29
Virtuální prohlídka Café Re:public

Projděte se naší kavárnou, jako byste v ní opravdu byli! Díky nové virtuální prohlídce si můžete prohlédnout naše prostory od vchodu až po terasu, od podlahy po strop : ) Virtuální prohlídku nyní najdete v naší galerii. Tak ať se vám u nás líbí! A příště už osobně na viděnou.

vrátit se nahoru