Listopad
12
Svatomartinská husa v Café Re:public

Svatomartinská husa v srdci Petřína?? To tu ještě nebylo : ) Přijďte si vychutnat tradiční martinskou pochoutku s výhledem na Petřínskou rozhlednu a do okolního parku zbarveného do pestrých odstínů podzimu. Naše husička voní kmínem, červené zelí připravujeme s brusinkami a jablečným octem, a to vše přivádíme k dokonalosti domácím žemlovým knedlíkem. Podáváme ji až do konce listopadu. Těšíme se na Vás v Café Re:public

Akce
srpen
12
Nové denní menu 12. - 25. 8.

Tento týden na denním menu: 

 • Krémová polévka z kedlubny a pečeného                
  česneku  s krutony a uzeným masem 65
 • Tzatziki s chlebovým chipsem  95                              
 • Rigatoni s nakládanou řepou, kozím sýrem,          
  špekem a rukolou 165
 • Hovězí líčka na víně, bramborová kaše 185               
 • Ananasové carpaccio s mátovým mascarpone,    
  crumble zbriošky 135

červenec, srpen
29
Týdenní menu 29. 7. - 4. 8.

Tento týden pro Vás máme úžasnou českou klasiku - hovězí svíčkovou na smetaně s brusinkami a domácím žemlovým knedlíkem. Dobrou chuť :-)

červenec
24
Café Re:public má otevřeno

Vítejte v Café Re:public! Věříme, že tak krásný kout Prahy jakým je Petřínský vrch si zaslouží důstojné místo pro kvalitní občerstvení a odpočinek po náročném výšlapu. Proto vznikla kavárna a bistro v jedinečném moderním stylu korespondujícím s industriální architekturou věhlasné Petřínské rozhledny stojící v naší těsné blízkosti. Budeme rádi, když se Café Re:public stane Vaším novým cílem při gastronomických toulkách Prahou a důvodem, proč se na Petřín opakovaně vracet.

vrátit se nahoru