Petřín Re:designed for Public

Café Re:public je odpovědí (Re:) na poptávku veřejnosti (public),
aby z Petřína bylo opět místo, kam se budeme rádi vracet.

poznejte náš příběh
příběh café re:public

Proč jsme otevřeli kavárnu
právě na Petříně?

Každý si přijde na své

Svérázné rozčlenění budovy nás inspirovalo ke vzniku unikátního multifunkčního prostoru, který nabízí důstojný gastronomický zážitek ve třech rozměrech.

Industriální kavárna a bistro v proskleném patře budovy skýtá širokou nabídku moderní, lehké kuchyně s českým charakterem. Každý den připravujeme čerstvé sendviče a domácí zavařeniny, které se skvěle doplňují s výběrem vín i nealkoholických nápojů. Samozřejmostí je kvalitní, lahodná káva, na jejímž výběru jsme si dali obzvlášť záležet, a chladicí vitrínka plná lákavých zákusků a domácích koláčů.

Střešní terasa vás okouzlí svým výhledem – odtud máte rozhlednu jako na dlani! Zde si můžete přes léto vychutnat pokrmy z našeho grilu, od ryb, přes steaky až po vegetariánské grilované speciality. I ty si zaslouží spláchnout něčím kvalitním– vychlazeným pivem nebo některým z našich koktejlů.

Prostory kavárny a bistra jsou ideální pro pořádání soukromích večírku, rautů, koktejlů, narozeninových oslav, zásnub, rozlučky se svobodou i neformálních obchodních setkání. Pro kompletní nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Znovuzrození Petřína

Petřínský vrch byl kultovním místem od nepaměti. Se svou lanovkou a rozhlednou se pravidelně utkává s Pražským hradem o pozici vůbec nejnavštěvovanějšího místa v České republice. O Petříně se zpívá v populárních písních a nejeden Pražan právě zde dostal svou první pusu.

V roce 2018 proběhla na Petříně a v jeho okolí rozsáhlá rekonstrukce. Přilehlé parky a zahrady prošly revitalizací, objevily se pěší promenády a nová prostranství, včetně venkovního amfiteátru. Součástí této revitalizace Petřínského vrchu byla také přestavba staré rozvodny Českých radiokomunikací, v těsné blízkosti věže. Zanedbaná budova, která za minulého režimu sloužila mimo jiné k odposlechu nedalekých zahraničních ambasád, se tak proměnila v otevřenou, třípatrovou kavárnu a bistro s výhledem na rozhlednu a okolní parky.

Naším posláním je, abyste se na Petřín opět rádi vraceli.

Před Rekonstrukcí

Before After

Po rekonstrikci